Події

SWOT-аналіз співпраці між ІТ-компанією та ФОП. Чого очікувати в 2019 році?

SWOT-аналіз співпраці між ІТ-компанією та ФОП. Чого очікувати в 2019 році?
Відбудеться:
  • 31/05/2019 - вул. Стецька 5/2, 79005, Львів (Офіс Косило та Партнери, 2 поверх)

В період розвитку ІТ галузі в Україні, коли доходи ІТ-спеціалістів привернули до себе надмірну увагу, важливо усвідомлено підходити до питання оформлення ділових стосунків із ІТ-спеціалістами. Метою семінару є ознайомлення з результатами аналізу співпраці з ІТ-спеціалістом, як ФОП, виявлення потенційних ризиків такої співпраці, а також - огляд стратегій дій для захисту ІТ-компаній від відповідальності за порушення трудового законодавства.

31 травня 2019 р.

11.00 - 14.00 год.


Доповідачі:
Юрій Наумович, адвокат, керуючий партнер АК «Косило та Партнери» (Україна), спеціалізація: корпоративне та податкове право

Уляна Кіт, проектний менеджер, адвокат АК «Косило та Партнери» (Україна), спеціалізація: трудове та ІТ право

 

Тематичні блоки:

Strength (сильні сторони): співпраця з ФОП як запорука успішної бізнес-моделі.

Аналіз моделей співпраці з ІТ-спеціалістами (трудовий договір, договір цивільно-правового характеру, співпраця з ФОП). Законодавче обґрунтування вибору на користь співпраці з ФОП. 

Weaknesses (слабкі сторони): типові помилки ІТ-компаній.

Приклади типових помилок, яких допускаються ІТ-компанії. Аналіз публічної інформації, що може бути використана проти компанії. Основні вимоги до оформлення співпраці, щоб господарські правовідносини не перетворилися в трудові.

Opportunities (можливості): аналіз судової практики. Успішні моделі захисту.

Розглянемо актуальні приклади із судової практики, проведемо їхній аналіз, розповімо про те, які моделі захисту варто застосувати в тій чи іншій ситуації та яким чином закон і судова практика дозволяє захистити компанію.

Threats (загрози): законодавчі новації. Чого очікувати в 2019 році?

Огляд проектів законів. Які загрози несуть зміни в законодавстві. Як виглядає перевірка Держпраці: чого очікувати, як поводитись.

 

Участь в семінарі безкоштовна.

Телефон для довідок

‭+380 (67) 375 31 10