Команда

Міхал Мосціцкі

Міхал Мосціцкі

адвокат (radca prawny)

Випускник Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ (далі – KUL) (2011). У 2008-2011 роках відбував спеціалізацію в Школі українського права при Юридичному факультеті KUL, а у 2009-2011 роках – спеціалістичний курс Center for American Law, організований Chicago-Kent University of Law та KUL.

З Адвокатською компанією Косило та партнери співпрацює від 2011 року. Є адвокатом (radca prawny) внесеним до реєстру Окружної палати правових радників в Варшаві (запис № WA-14251).

Восени 2010 р. в межах програми обміну студентами навчався у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки у м. Луцьк.

У 2011-2018 роках навчався в аспірантурі на Факультеті права, канонічного права та адміністрації KUL. У 2013-2015 роках вів заняття з міжнародного приватного права. Науковий ступінь кандидата юридичних наук отримав захищаючи дисертацію "Модельне право застави на підставі польського і украінського права". 

Є автором понад двадцяти наукових праць, присвячених праву Польщі та України, виступав як доповідач на кільканадцятьох наукових конференціях в Польщі та Україні. Брав учать як національний експерт в проекті організованному Європейською комісією „Study on the assessment of Regulation (EC) No 2201/2003 and the policy options for it amendment”. Є автором звіту в сфері сімейного права та цивільного процесу.

Від 2015 р. здійснює функції Голови Центру польського права при Луцькому інституті розвитку людини Університету „Україна”.

Спеціалізується в цивільному та торгівельному праві.

Володіє польською (рідна), українською, англійською та російською мовами.