Команда

Олег Волошинович

Олег Волошинович

адвокат

Випускник Юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки. У  2004 році  отримав диплом "спеціаліста" з відзнакою за спеціалізацією цивільне право, господарське право, цивільний процес.

З березня 2004 року працював помічником адвоката в Бюро адвоката Максимовича в м. Луцьку. З 2006 року проживає та працює в Києві. Протягом 2006 - 2007 років працював юрисконсультом в Адвокатській компанії «Адвокатська група «Альянс» (Київ).

В листопаді 2007 року обраний третейським суддею Постійно діючого третейського суду при Асоціації Українських Банків України

В січні 2008 року здав адвокатський екзамен (свідоцтво Волинської КДК адвокатури № 357 від 07.02.2008 року).

Здійснював юридичне обслуговування таких фірм як ВАТ «Тюменьтрансгаз» (Російська Федерація), «Скай Тревел Холдінг Лтд (HRG Ukrаine), Компаній Групи «21 Століття», «Наше Радіо».

З лютого 2008 року по квітень 2011 року обіймав посаду Головного юрисконсульта групи Компаній "Стелтекс Інвестментс". Під час перебування на цій посаді спільно із менеджментом Компанії провів ряд угод спрямованих на формування Портфеля проектів та будівництва Об'єктів нерухомості (Торговельний Центр «Квадрат», Офісний Центр «Володимирський» в м. Києві. З жовтня 2010 року по січень 2011 року брав участь у проведенні реструктуризації Компанією «21 Століття» (входження до складу акціонерів компанії Ovaro Holding Limited) - відкрита інформація.

В 2014 році Олег Волошинович спільно з іншими адвокатами на безоплатній основі здійснював захист затриманих учасників Революції Гідності. Протягом 2016 року успішно представляв інтереси Національної Поліції України у спорах зі звільненими колишніми міліціонерами. З квітня 2011 року провадить практику, як адвокат та третейський суддя Постійно діючого третейського суду при Асоціації Українських Банків України. Основні практики - судове представництво у господарських справах пов'язаних з недружнім поглинанням, корпоративне право, будівельне право, реструктуризація боргу.