Команда

Андрій Косило

Андрій Косило

адвокат, кандидат юридичних наук

Випускник Юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки (2001) та Факультету права і адміністрації Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (2004).

Працював помічником адвоката в Бюро адвоката Олега Максимовича в Луцьку. В 2003 р. здав адвокатський екзамен (свідоцтво Волинської КДК адвокатури № 255 від 28.08.2003 р.).

В 2003 р. отримав стипендію Польсько-Американської Комісії Фулбрайта на навчання в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (програма Кірклянда).

В 2007 р. захистив дисертацію на тему „Доступ до професії адвоката в польському, українському, білоруському та російському праві (порівняльно-правовий аналіз)”, яка була написана під науковим керівництвом проф. Анджея Корибского на Факультеті права та адміністрації Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (стипендія Європейського колегіуму польських та українських університетів).

Є автором кількох десятків наукових публікацій присвячених польсько-українській правничій тематиці. В 2005-2012 р.р.  викладав в Люблінському католицькому університеті імені Івана Павла ІІ. З 2008 р. по даний час працює на посаді доцента в Варшавському університеті.

Від 2003 р. здійснює адвокатську діяльність в формі Адвокатської компанії, яка спеціалізується в наданні правової допомоги господарюючим суб’єктам на території України та Польщі.